| ViorelMarian a întrebat:

Am si eu o mare problema
Mi-am rootat telefonul meu Orange nivo si fara sa vreau am sters aplicatia "Orange start", vrand sa sterg o aplicatie de langa ea.
Problema este ca acum nu mai desktop si meniu.
Ma poate ajuta cineva cu un Room sau o tema ce se poat einstala di recovery mode. Urgent va rog. Premiez raspunsul.
MULTUMESC!

4 răspunsuri:
| ViorelMarian explică:

Am rezolvat problema m-am documentat pe internet si am reusit saii instalez un launcher cu ajutorul programului "mobgenie" direct de pe calculator. Multumesc pentru sfaturi!

| csmin a răspuns:

Cand telefonul este inchis apasa pe butonul de pornire si butonul de volum+ apoi de acolo iti resetezi telefonul

Bafta!

| ViorelMarian explică (pentru csmin):

Am uitat sa precizez. Am facut reset la telefon de 3 ori si tot nu merge, si tin sa mentionez ca si dupa update original tot asa imi apare. nu am desktop. Exista vreo tema care se poate instala din Recovery mode?
MULTUMESC

| JvLk a răspuns:

Dai un restart la soft.