| Greece2000 a întrebat:

Salutare TPU, am si eu o nelamurire am Windows 7 Ultimate instalat bun, am incercat sa intalez un soft si nu imi permite zice ca trebuie instalat sp1 nu inteleg daca am ultimate ce sp1 mai trebuie? funda cel mai bun raspuns

9 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ce treaba are ca e ultimate cu service pack? Poate sa fie ultimate, dar sa nu aiba service pack! Puneti mana si cititi, nu mai puneti intrebari stupide!

| Greece2000 explică (pentru K0sti):

Bai omule nu intelegi ca imi cere update sp 1 la windows? ce imi vorbesti mie ca sa nu aiba service pack cand mie imi cere acel lucru ca sa imi functioneze acel soft sau iti trebuie un binoclu sa vezi mai bine ce intrebare am pus

| K0sti a răspuns (pentru Greece2000):

Pai iti cere ca nu ai SP1! Iti spune ce ai de facut si to nu pricepi?
"nu inteleg daca am ultimate ce sp1 mai trebuie?"...incearca sa intelegi!

| Greece2000 explică (pentru K0sti):

This application requires windows 7 sp1 with platform update or later. asta zice

| K0sti a răspuns (pentru Greece2000):

Bai baiatule, ai SP1 sau nu? Sau o fredonam aiurea...

| Greece2000 explică (pentru K0sti):

Nu am sp1 daca il aveam nu mai imi cerea chestia aia de update

| K0sti a răspuns (pentru Greece2000):

Si atunci ce discutam aici? De ce mai intrebi ce legatura are sula cu prefectura daca ti se spune clar ca ai nevoie de SP1?