| aLexG1 a întrebat:

Salutare TPU am, si eu o nelamurire si anume am un monitor care este hd o placa amd radeon r7 370 series care si ea are hd dar nu stiu de ce cand bag cablu hdmi si imi intra in windows se vede scrisu neclar intignat. mai exact, monitorul are in jur de 19". Multumesc mult dau funda! Mentionez Se vede asa cand dau pe 1920x1080.

Răspuns Câştigător
| KillaNoFilla a răspuns:

Dane model monitorului.

| aLexG1 explică (pentru KillaNoFilla):

Este un Brandt B1905LVDX

4 răspunsuri:
| KillaNoFilla a răspuns:

Rezolutia optima monitorului tau este 1440 x 900.Practic tu vrei sa bagi fortat inca 50000 de pixeli...

| aLexG1 explică (pentru KillaNoFilla):

Mersi frumos!

| KillaNoFilla a răspuns (pentru aLexG1):

De unde ai luat r7?