| Crissu06 a întrebat:

Am si eu o problema, acum cateva zile cei de la Facebook mi-au "blocat" contul ca sa imi faca niste verificari la profil, dupa ce l-au "deblocat" a inceput sa isi revina dar in schimb nu mai anunta in momentul cand am postat ceva sau cand mi-am actualizat starea si nu mai raman "salvate" like-urile, adica apas pe butonul de like, imi arata ca am apreciat iar apoi dispare in urmatoarea secunda.

Dau funda celui care ma poate ajuta!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai fost banat si nu mai ai voie sa postezi sau sa interactionezi cateva zile. Cineva te-a raportat deoarece chipurile ai incalcat standardele comunitatii. Iti recomand sa-i blochezi pe cocalarii sau copii din lista (daca ai) deoarece astia raporteaza de nspe ori pe minut.

1 răspuns:
| ShadowLoleris a răspuns:

Și eu am avut problema asta, dar a trecut cred că după două zile!