| costy20br a întrebat:

Am si eu o problema, am instalat windows 10 si nu gasesc setarea pentru un singur click, adica sa deschid cu un singur click aplicatiiile cum era la windows 7.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click pe iconita care vrei tu apoi pe pin to tasbar.Vei avea inconita cu un singur click jos pe banda albastra. Cealalta iconita o poti sterge.

| costy20br explică (pentru anonim_4396):

Pai sa umplu taskbaru de iconite alta alternativa nu este? Cand umblu peste tot ma enerveaza cu clickul sa dau mereu in dreapta.

| costy20br explică (pentru anonim_4396):

Am gasit, mersi pentru raspuns! era simplu dar greu de gasit happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru costy20br):

Ti-am dat solutia ce o stiam.Nu am instalat inca win 10, desigur ca are optiuni peste optiuni si e mult mai bun ca celelalte.L-am probat o luna dar am revenit la win 8 pentru ca...cararea asta o stiu cel mai bine.

7 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Parerea mea; ramai la Windows 7. The best.

| costy20br explică (pentru Florentina9210):

Dupa parerea mea cred ca 10 e mai bun l-am testat e mai stabil ca 7 si la jocuri daca stii sa dezactivezi anumite servicii care mananca resurse degeaba.

| Florentina9210 a răspuns (pentru costy20br):

Ok. Gusturile nu se discuta.

| costy20br explică (pentru Florentina9210):

happy