| Gabriel_Liviu_1987 a întrebat:

Salutare TPU, am si eu o problema cu reteaua de wi-fii, problema este ca telefonul-l meu nu o vede pe celelalte o vede doar pe a mea nu treba asta s-a intamplat azi... pana ieri era tot-ul ok... stie cineva cum o fac vizibla si conectabila pentru. telefonul-l meu?
modem model: ZXHN H218N (digi, rcs & rds).

2 răspunsuri:
| serban57 a răspuns:

Ai încercat sa-i dai restart router-ului? Reteaua este văzută de celelalte dispozitive din casa sau doar telefonul tau nu o vede?

| Gabriel_Liviu_1987 explică (pentru serban57):

Da am scos si roteru din priza si l-am bagat iar... doar telefonul meu nu o vede inca nu am incercat cu mai multe telefoane abia peste o ora pot incerca... daca ai skype da-mi add. live:spinul2003