| slayz0r a întrebat:

Salutare TPU am si eu o problema cu telefonul meu..Samsung galaxy S3 mini. de 2-3 zile cand vreau sa il pun la incarcat nu mi se incarca. trebuie sa il inchid si sa il redeschid din nou ca sa se incarce altfel nu merge, am mai luat incarcatorul si la liceu si il incarcam acolo si mai dadea si colegilor mei.o fi din cauza asta sau? Va rog ma puteti ajuta dau funda!

Răspuns Câştigător
| Draghici_Ovidiu_1993 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat chestia asta la un LG g 4:cauza este urmatoarea:Nu mai este buna bateria si trebuie dat repornire la tell pentru a o primi daca nu intelegi iti spun mai prelungit

Bateria trimite curent doar cand e incarcata si cand se descaarca neavand curent nu mai trimite in tell si tr sa-l repornesti ai priceput Din cauza bateriei tb sa iei alta

1 răspuns:
| octav005 a răspuns:

Incearca sa dai resetare generala la telefon