| laurentiubaa a întrebat:

Am si eu o problema cu un telefon. Recent am facut update la android 4.3 Jelly Bean. Telefonul este Samsung Galaxy S3. A inceput sa se miste din ce in ce mai greu. Ce pot face? Este stricat sau am facut eu ceva?

Răspuns Câştigător
| GreenEagl3 a răspuns:

Salut! E posibil sa-ti manance resursele telefonului. Incearca sa dai un back-up la 4.0. Sper ca ti-am fost de ajutor happy Nu uita ca am si FaceBook! Bafta

| Sut_Andrei_1996 a răspuns (pentru GreenEagl3):

Cum pot sa il fac la 4.1.2. la loc? si eu am acelasi android

1 răspuns: