| DeeJayWolfy a întrebat:

Salutare TPU, am si eu o problema; o3, mi-am instalat windows 7 cat de curand si am probleme cu driverele pentru placa video... am intrat in device manager, am dat update driver si de pe net si din pc si imi ia un driver cam slab, am instalat si ati radeon si degeaba...ma poate ajuta cineva va rog frumos?! dau funda!
sau tr. mesaj va dau id si imi faceti cu team viewer big grin

Răspuns Câştigător
| Gas a răspuns:

Descarca asta de la ATI, iti identifica automat placa video si iti ofera un driver corect. http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Pages/auto_detect.aspx

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Arunca o privire în automatic updates/optional updates.Acolo precis vei avea ce te interesează. Windows 7 NU e xp, deci nu trebuie tratat ca Xp sau 8. Windows 7 se poate folosi gratis și legal în trial și un an dacă știi ce să faci.Succes

| Evolution a răspuns:

Caută pe internet cum se numeşte placa ta video şi downloadezi driver-ul pentru windows 7.

| georgedanielc a răspuns:

In bara rosie da la dowlod instaleaza programul si iti cauta driverele lipsa descarcale cai gratuit si instaleazale daca nu te descurci lasa o adresa de mess sau skype
http://www.drivertoday.com/

| DeeJayWolfy explică (pentru georgedanielc):

Fresh_senzation(id de mess)