| Mozart a întrebat:

am si eu o problema:recent, mi-am achizitionat un lcd full hd marca telefunken de 106 cm.Problema este urmatoarea:ieri am copiat un film pe stick, l'am bagat in televizor mi'au aparut toate fisierele din stick pe ecran, am intrat in sectiunea "filme" iar acolo imi aparea doar imaginea filmului, nu si videoclipul.
Va rog frumos sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| anmardany a răspuns:

S-ar putea sa ai fisierul intr-un format necunoscut sau posibil sa fie in format DVDRO / BLURAY... incearca un alt film happy cam atat poti sa te ajut, bafta

3 răspunsuri:
| anmardany a răspuns:

Ai incercat.avi? daca nici acestea nu merg mai bine ai cauta pe internet un ghid de folosire nu conteaza in ce limba in care sa scrie ce extensii suporta

| Mozart explică:

Anmardany, am incercat cu mai multe filmehappy

| Mozart explică:

NU,n'am incercat...