| Andu2013 a întrebat:

Am un laptop Acer aspire 7720z cu procesor Intel pentium dual core t2140 2.0 ghz placa video nVIDIA geforce 8400m gs 256 mb si 3gb ram.
Dupa cum vedeti am o placa video foarte proasta pentru gaming si as vrea sa stiu de unde pot sa iau una dedicata ca am auzit ca pot si cat costa

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Gheorghe_Luminita_1971 a răspuns:

La laptop nu poti cumpara alta placa video.

| Andu2013 explică (pentru Gheorghe_Luminita_1971):

Daca eu am auzit de la un SPECIALIST IT ca se poate de ce ma tot aburesti?

| Bogdacutuu a răspuns (pentru Andu2013):

Pe tine te-o aburit asa zisul SPECIALIST IT. Du-te si intreaba-l pe el de unde sa cumperi daca nu accepti decat ce zice el.

3 răspunsuri:
| Gheorghe_Luminita_1971 a răspuns:

Sunt tot eu, cel care a pus intrebarea si am aflat ca pot asa ca nu va mai obositi sa raspundeti