| Florin-Cristian_Anton_1997 a întrebat:

Am un laptop Asus k54c cu un procesor Intel Pentium B950 @ 2. 10GHz, 4GB ram, Intel HD Graphics Family. Întrebarea mea este: ce jocuri credeți că pot juca cu aceste componente?

2 răspunsuri:
| andrefrancais a răspuns:

Pai este destul de puternic laptopul dar procesorul e cam slab.
Iti mai recomand memorie ram, un procesor nou si ssd.
Daca iti iei ssd poti sa joci orice, rapid.

| Florin-Cristian_Anton_1997 explică (pentru andrefrancais):

Nu mă gândesc să îi schimb ăstuia ceva, vreau doar niște recomandări de jocuri de la oameni care au așa componente și au jucat ceva jocuri. Mersi oricum big grin