| d3lpes a întrebat:

Am un laptop destul de... slab dar totusi unii prieteni mi-au spus ca Counter Strike Global Offensive mi-ar merge in macar 30 de frame-uri. As vrea sa aflu daca mi-ar merge cat de cat bine inainte sa dau 14 euro. Am Intel core duo cpu 2.26 Ghz P8400 CPUs~2. 3Ghz 3 gb ram si Intel 4 mobile series express chipset family.

Răspuns Câştigător
| HLucian a răspuns:

Salut. Intra pe http://www.systemrequirementslab.com/cyri si cauta detalii in legatura cu sistemul tau. Parerea mea este sa nu dai 14 euro pe un joc care poate merge in 30 fps-uri. Nici macar nu esti sigur daca iti merge in 30 fps-uri. Si chiar daca iti merge..sunt prea putine. Ai nevoie de cel putin 60 fps-uri pentru a te bucura de joc. Sper ca te-am ajutat.