| Covery a întrebat:

Am un Motorola Moto g 2014 (generatia a 2-a) si are cateva zgarieturi pe display. Nu stiti ce as putea face ca zgarieturile sa dispara?

Răspuns Câştigător
| OnTheTop a răspuns:

Salutare! Asta din pacate nu poti sa o faci sa dispara, dar poti sa iti cumperi o folie pentru ea, si sa o tii in husa.

| Covery explică (pentru OnTheTop):

Si daca pun folia, se mai vad zgarieturile? PS: Se vad doar la lumina. Nu cred ca sunt adanci...

| OnTheTop a răspuns (pentru Covery):

Da se mai vad zgarieturile, dar asa nu o sa il zgarii mai tare

3 răspunsuri:
| hypentakill a răspuns:

Schimbi display-ul