| ToxicTpu a întrebat:

am un telefon HTC wildfire s. de 2 zile nu imi mai merg deloc vibratiile. am resetat si telefonul... si softul. nimic. ce este de facut in situatia asta? dau funda. fara raspunsuri idioate!

Răspuns Câştigător
| baiatuucupizzza a răspuns:

In telefon ai un motoras mic iar in varful axului ai o ''greutate'' care prin pornirea motorasului invarte acea greutate ''vibrandu-ti'' telefonul. Ceea ce ai tu nu necesita resetarea la valorile din fabrica a telefonului ci prin a-l duce la un specialist.Tu cel mai sigur ai reusit sa il scapi sau sa il arunci iar acel motorasi nu mai poate inroti acea greutate.Cam asa arata acel motorasi : http://www.google.ro/......tp?/imgres