| Alex_Florin_2001 a întrebat:

Am un telefon mobil Samsung Galaxy Grand Prime si un card de 2 GB.
De curand am facut niste filmati si niste poze si cand am vrut sa le bag in pc, am descoperit ca doar pozele le aveam, nu aveam filmari nici pe telefon dar nici pe card (Mentionez ca am facut poze/am filmat si pe Card si pe memoria Telefonului).
Am facut cateva filmari de test si le-am pus ba pe card ba pe memoria telefonului, nu stiu ce se intampla, vad doar pozele, fara filmari.
Pe telefon scrie ca filmarea test la /storage/card/dcmi/camera, dar pe pc acolo sunt doar pozele.Am patit la fel si pe Card si pe Memoria telefonului.
Ce sa fac? sad
DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| Tosanuu a răspuns:

Setari - Memorie - bifezi Mutarea fisierelor pe card si incearca dupa aceia happy revin cu alt raspuns daca nu functioneaza.

| Alex_Florin_2001 explică (pentru Tosanuu):

Nu gasesc ''Memorie''. Am intra la setari si nu gasesc.
Repet, am un Samsung Galaxy Grand Prime.
Am dat restart si la Pc, la Telefon, am schimbat cablul de date, am incercat tot...

| Alex_Florin_2001 explică (pentru Tosanuu):

Alta varianta te rog.

| Alex_Florin_2001 explică:

Tin sa montionez ca am incercat sa fac asta cu un alt telefon, respectiv un Acer si mi-a mers, mi-a vazut si pozele dar si videoclipurile, nu de pe cardul telefonului meu, ci de pe Acel Acer, am facut un mic test video.
Pe Card arata ca sunt 1.20 gb liberi si fac filmez ceva arata mai putin, respectiv 1.17 sau ceva de genu, ati inteles voi, dar pe pc nu este de gasit.