| Gh0s7d4n a întrebat:

Am un telefon SAMSUNG Model GT-S3500i
L-am scapat pe jos si a sarit bateria, dupa de am pus-o si cand sal deschid imi apare ecranu alb si altceva...

4 răspunsuri:
| Widiach a răspuns:

Chiar imi pare rau pentru tine. Asta e necazul cu telefoanele...Pana acum 3 luni de zile, am avut un model de la Samsung asemanator cu al tau. L-am scapat de la jumatate de metru, a sarit bateria din el si cand am incercat sa-l redeschid, imi aparea o imagine alba, care se inchidea ulterior, dupa care in 30 de secunde iar se aprindea pentru un moment si tot asa... Am intrebat si eu pe altii si mi-au spus ca il pot pastra doar pentru ideea de a-l avea, ca in rest, nu mai pot face nimic in privinta lui. sad

| Gh0s7d4n explică:

Ecranu e alb complet... apeluri primesc dar nu vad nimic

| PolistuX a răspuns:

A pai ai spart ecranul trebuie sa ii cumperi altu.Nu ii scump 30 de lei ecranu si montatu depinde de atelier da o sa iti iasa undeva la cel mult 50 de lei

| Eric1609 a răspuns:

Ce altceva? A aparut cumva scris insert pin? Daca da trebuie sa cauti pe foaia pe care ai primit-o odata cu telefonul si sa cauti adresa pin! Sper sa-ti mearga! Funda!