| ASMA14 a întrebat:

Salutare TPU, am un tv Horizon 50HL7530U/B,pe care l-am achizitionat in urma cu 3 zile, iar aseara cand ma uitam pe youtoube s-a stins si s-a reaprins imediat.A mai intampinat cineva? Cineva mi-a spus ca este o actualizare de software, nu stiu ce sa zic.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

O mică variație de tensiune poate cauza așa ceva, nici o problemă!

| darkprincesskiss a răspuns:

Buna! Si eu am un Horizon si am mai avut de cateva ori aceeasi problema si tot ceva de software mi s-a spus si mie. La inceput cand l-am cumparat a facut asa dar acum nu s-a mai întâmplat si il am de aproape un an.