| EA5100 a întrebat:

Salutare TPU,

Am un Vodafone Smart II (v860 Alcatel). I-am facut un root, iar dupa l-am resetat astfel incat trebuia sa revina la setarile din fabricatie. Apoi dupa ce i-am dat reset, a aparut acel Android pe care trebuia sa-l ating pentru a incepe. Dar imi aparea o iconita cu "Nu exista nicio aplicatie care poate sa se deschida". Nu mai am ce face cu garantia din momentul in care am dat root asa ca va rog din suflet daca are cineva o metoda de "unbrick" pentru Vodafone Smart 2.
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| KENNKOV a răspuns:

Du-te la un service Vodafone si spune-le sa ti-l resofteze ca nu cred ca o sa te coste mult si eu i-am dat root la al meu dar a mers...straight face Funda?happy