| MareleD a întrebat:

Salutare TPU as dori sa imi achizitionez un telefon foarte performant dar nu stiu ce telefon sa imi iau,as vrea unul Smart(inteligent) si as dori sa ma ajutati cu cateva propuneri de telefoane cat mai repede, dar sa se incadreze in bugetul de 800 de lei maxim.

Multumesc! 1

4 răspunsuri:
| KinoAndreea a răspuns:

Poti trage o privire aici :

http://stiri-telefoane.mobilissimo.ro/......10780.html

Sunt telefoanele....preturile... :d
O prietena are Sansung Galaxy mini (nr.5) si e forte bun

| kitten95 a răspuns:

Http://www.emag.ro/telefoane-mobile/pret,intre-0-si-800
poti sa iti alegi de aici[ai si livrare gratuita si poti sa platesti si la curierul care iti aduce acasa:)]

| BombonicaXD a răspuns:

IPhone 4 e foarte bun(nu e cel mai performant), dar e mai ieftin, avand in vedere ca a aparut de curand iPhone 5.Eu am si mi l-am luat de la Orange cu 750 lei.

| gabytzzu1pm a răspuns:

Leomi.ro este un magazinul online de telefoane mobile performante marca Lenovo, Huawei, Xiaomi, iNew, ZTE, Zopo cu preturi foarte bune si Garantie 2 ANI asigurata in tara. De aici mi-am luat eu actualul smartphone pe care il detin si am fost extrem de multumit - www.leomi.ro