| lovemyname a întrebat:

As vrea sa imi iau la abonament un telefon de la vodafone, am vazut ca este la promotie LG P500 Optimus One, Samsung S5660 Galaxy Gio si Vodafone Smart cu android toate de aici, care sa mi-l iau?
Multumesc!
Dau funda pentru cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As alege LG Optimus One P500. Apropo eu imi cumpar LG Optimus Net P690. Iti recomand si tie LG Optimus Net P690 dar nu este disponibil la Vodafone, eu am sa il cumpar de pe Telefonultau.eu sau de la eMAG.

| codrik a răspuns:

Eu zis sa iti iei Vodafone Smart cu android! pentru ca e mai bunwinking