| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa instalez windows 7 ( am windows xp service pack 3 ). De unde as putea descarca windows 7 si cum sa-l instalez? Vreau sa fie gratis si sa imi dati si product key daca il cere. Un tutorial pentru incepatori se poate? Dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Cauta pe net si vei gasi.

Nu te putem ajuta cand vine vorba de asa ceva!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Microsoft ofera 3 luni gratis windows 7, vezi la ei, cei pe net e virusii, virusii care te spinoeaza tot ce faci pe net

| gelu1970 a răspuns:

Aici nu pot posta un raspuns util la intrebarea si cererea ta. spune cum poti fii contactat.

| octav005 a răspuns:

Dupa un site de trakere

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok. O sa caut pe net.