| DeyCj a întrebat:

Aveți vreo idee cum se poate actualiza Microsoft Windwos 7 folosind browser-ul de internet?
Mulțumesc anticipat de răspunsuri.

6 răspunsuri:
| DeyCj explică (pentru Nelu62):

Sp-ul 1 îl am deja în versiunea de Windows, dar era un site de la Microsoft prin care folosind Internet explorer îți scana sistemul pentru actualizări și apoi folosind managerul de actualizări dădea actualizările disponibile(de la driveri la actualizări de securitate, etc)
Ms de răspuns.

Răspuns utilizator avertizat
| iiRadu a răspuns:

Poți folosi actualizarea din windows. Dorești să faci o actualizare pentru a obține windows 10?