| TheScienceElias a întrebat:

Câțiva dintre cei ce au Samsung Galaxy, cred că au o problemă asemănătoare mie: Când deconectez cablul USB de la telefon arată că e conectat usb și bateria se incarca in continuare și tine ceva ore chiar zile până arată ce trebuie. Pentru a nu mai arăta asta trebuie să bag cablul care e doar cu încarcarea fara a fi conectat la priza si sa il scot. Are cineva solutii ca dacă nu voi fi nevoit sa il duc la reparare ca mi in garantie. Are aprox 3-4 luni și e un Galaxy S III Mini

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Lasa-l sa se incarce, nu iti prinde bine energie gratis? laughing Deci astia de la Samsung sunt penali cu telefoanele lor. Am avut aceeasi problema pe un S III dar nu era mini... tongue Cateodata cand il bagam si il deconectam din nou de la calculator isi revenea sau daca ii dadeam un restart... Altfel nu am stiut ce sa-i fac. L-am vandut happy Prefer iPhone.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu mi se intampla asa. Cel mai bine e sa-l duci la service.

| 8mariastar a răspuns:

E o problema la telefon te sfatuiesc sa te duci acolo de unde ti l-ai cuparat si sa vezi ce poti face

| OnnyMady a răspuns:

Eu am Lg si am intalnit si eu aceasta problema, scoate bateria si pune-o la loc la mine a avut succes si de atunci nu mai face asa.

| alexanonimu a răspuns:

Sunt cv probleme la soft nu ruleaza cum trebuie dacca e de 3-4 luni dul de unde l.ai luat pentru ca ai garantie

| TheScienceElias explică (pentru alexanonimu):

Cred că are ceva probleme portul usb, fiind că atunci când îl conectez nu are nici un fel de problemă...