| ncristian7805 a întrebat:

cand imi deschideam calculatorul, primeam un blue screen (windows 10) din cauza asta,,VIDEO MANAGEMENT MEMORY INTERNAL",isi dadea reset,iar un bluescreen, si dupa ma introducea in recovery mode.Ma intereseaza daca e grava problema si ce pot fa e in privinta asta?(pc specs:i5 3210, nVIDIA gtx 630m 2GB, 4gb ram)

4 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

Salut, Malibu. Bootează calculatorul în modul safe, nu în cel recovery. O să poți accesa calculatorul, ulterior să faci update-ul driverului.

| ncristian7805 explică (pentru Ax3LdeV):

Salut,da am incercat dar tot imi da dupa cateva deschideri