| MeriusXD a întrebat:

Când pornesc laptopul îmi apare mereu "Boot Menu/App Menu" si nu vrea sa porneasca. Imi puteți spune de ce apare asa si cum sa scap de asta? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| DaniTDCI a răspuns:

Scoate-i bateria aia micuta si rotunda si pune-o inapoi, daca nici asa nu merge inseamna ca nu iti mai citeste hdd-ul

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Are ceva cu BIOS-ul. Ar trebui resetat sau reparat BIOS-ul. Sunt probleme care se pot rezolva de un cunoscator sau la atelier.