| andreiforest123 a întrebat:

Cat as putea lua pe acest PC?
https://imgur.com/a/mZ0VqUf

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vreo 200 de ron, daca era laptop 350 de ron

| PainTech a răspuns:

Ce ne-ai aratat tu este doar procesorul si memoria RAM. Dupa cum probabil stii, un computer are mult mai multe componente importate ( placa de baza, placa video, harddisk, ).

Din ce vad pana acum, PC - ul e slab. Daca nu are placa video dedicata iar celelalte componente nu sunt prea surprinzatoare, poti primi ~250 de lei pe el daca negociezi. Nu prea mai cumpara nimeni asa ceva...

| andreiforest123 explică (pentru PainTech):

Stiu ca are mai multe componente da nu stiu unde sa le gasesc