| vasinistor a întrebat:

Salutare TPU! Caut de ceva vreme ochelari vr, dar nu gaseesc niciun model care sa fie compatibil cu un iphone 12 pro max de 6, 7 inch. tooate modele de ochelari sunt compatibile doar cu telefoane de pana la 6 inch. ce as putea sa fac? Mă intreb daca telefonul ar încapea in suportul ochelarilor

2 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Trebuia sa cumperi si tu un telefon bun cum ar fi Samsung,.
Iphone e pentru copii!

| Mirel4412 a răspuns:

Mie mi-ar fi rusine sa dau pe ceva cateva sute de lei si sa il folosesc cu un telefon de 4000-5000 lei. Daca tot esti arogant, i-ati ochelari vr separat, nu da impresia ca esti sarac