| AndreiM85 a întrebat:

Salutare TPU, ce se intampla daca desfac doar suruburile de la laptop in timp ce este in garantie?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pierzi garantia.

| Violleta2022 a răspuns:

Pierzi garantia instantaneu!

| Violleta2022 a răspuns:

Garantia te acopera atata vreme cat TU nu atingi deloc laptopul, nici macar sa-i desfaci un surub, fiindca are un sigiliu care pica si atunci cei de la garantie au dreptul legal sa-ti refuze garantia.

| relian a răspuns:

Poti sa il desfaci de tot, nu are nici o treaba, doara daca umbli pe etichete care is lipite si numa rupindule poti desface, atunci chestia aia anuleaza garantia.

Daca nu ai asa ceva, ori nu trebuie sa umbli acolo unde ar fi asa ceva, nu pierzi garantia daca desfaci surubu sau mai stiu ce altceva si cum am spus nu rupi un sigiliu ceva.

| anonimg a răspuns:

Garanția se pierde dacă umbli la șuruburi.