| Ciprian_Jurchela_1986 a întrebat:

Salutare TPU! Ce setare trebuie accesata pe Facebook pentru a vedea postările prietenilor? Apar doar postările paginilor și site-urilor! Ce postează prietenii nu apare! Specific ca telefonul este pe Android! Mulțumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa le dai urmarire. Intri pe profilul lor, iar pe buton de Friends de sub poza lor de fundal daca apesi ai optiunea de Follow/Unfollow.

| Ciprian_Jurchela_1986 explică (pentru anonim_4396):

Pai de ce s-a dezactivat treaba asta? Si cum sa te pui sa faci chestia asta la sute de prieteni?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ciprian_Jurchela_1986):

Settings & Privacy -> News Feed Preferencies -> Reconnect -> click pe plusul din dreptul fiecarei persoane.
Nu ma intreba cum s-a dezactivat, eu nu am intampinat asa ceva.