| StefanMadalin02 a întrebat:

Cine imi poate spune cu ce program pot converti un document Pdf într-un document Word in care sa pot modifica si textul daca vreau? Mentionez vreau un program care sa mearga fara internet, Mulțumesc!

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cu Adobe acrobat faci treaba asta fără conversie in word

| StefanMadalin02 explică (pentru sierra1):

Îmi trebuie neaparat word

| dannyel86 a răspuns:

Vezi ca sunt si convertoare online. Nu iti trebuie soft in sistem
Daca totusi vrei sa apelezi la unul, poti opta pentru ABBYY FineReader
https://www.abbyy.com/ro-ro/finereader/

| PainTech a răspuns (pentru dannyel86):

Problema cu convertoarele online : au limita de dimensiune.
Daca ai un document cu vreo 2000 de pagini... mult noroc cu convertoarele online...

| StefanMadalin02 explică (pentru PainTech):

Am nevoie neaparat de ub soft care sa mearga fara net si să îmi permita sa pot modifica documentul pdf dupa ce ii fac conversia la word, sami permita sa modific in word

| DoctorWh0 a răspuns:

Mai orice pdf reader calumea poate face asta. Adobe Acrobat este un exemplu bun.

| sierra1 a răspuns (pentru DoctorWh0):

Cu reader nu modifici textul - de aia e "reader"