| consolewar18 a întrebat:

Cum platesti pe xbox multiplayerul, merge si din ROM sa platesti?

Răspuns Câştigător
| Beginner a răspuns:

Multyplayerul se poate platii cu cartea de credit. Sfat: Cand configurezi xbox-ul seteaza United Kingdoms la regiune...

| consolewar18 explică (pentru Beginner):

Adica sa zic ca sunt din UK?

3 răspunsuri:
| dmrtr a răspuns:

Xboxul este o tampenie care se strica si se incinge repede
nu vreau sa te jignesc scuze

| dmrtr a răspuns (pentru dmrtr):

Salut!
eu acum ceva timp nu suportam xboxul, mi se pare foarte nasol dar vreau sa zic ca dupa ce l-am testat de mai multe ori la un prieten mi-am schimbat impresia despre acesta consola! tongue
nu este adevarat ca se strica repede happy si grafica este si mai buna decat pe consola ps3 tongue!