| maradona10 a întrebat:

Salutare TPU ...cum pot pune pe desktop mai multe imagini, adica sa fie in acelasi timp 5, 6, 7 imagini fara sa se miste sau altceva (una intr-un colt alta la mijloc dupa una sub alta etc. v-a dat-ti voi seama happy ) mersi

2 răspunsuri:
| asdfghjkldodo a răspuns:

Poti foarte bine sa editezi poza si sa asezi imaginile cum vrei tu, in orice pozitie happy

| BogdySS a răspuns:

Nu poti face asta din setarile sistemului de operare, dar poti uni pozele cu un program de editare. De exemplu photo scape face destul de bine treba asta : http://photoscape.en.softonic.com/download.
Dupa instalare intri in program si dai la Colaj. De acolo te descurci :)