| AL1N14 a întrebat:

Dacă fac screen shot la o poza de pe Facebook apare notificare persoanei respective?

Răspuns Câştigător
| Michaeel a răspuns:

Nu o sa ii apară notificare persoanei respective, dacă faci screenshot ea nici nu va ști happy

5 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

NU APARE NICI O NOTIFICARE eu lucrez de 20 ani in domeniul IT

| sierra1 a răspuns:

Nope, faci poză ecranului telefonului TĂU

| Sofer a răspuns:

Nu apare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu apare nicio notificare, pentru ca screenshot-ul nu e o functie care apartine Facebook-ului.

| readytofly a răspuns:

Apare notificare daca foloseste aplicatia de detectat cine face ss
https://einstapp.com/LP/mobile/Know-Who-Took-Screenshot.html