| OpF0r3sTOp2 a întrebat:

Dau funda! Ce pc refurbished/Second hand, etc [stiti voi] ziceti sa imi iau? Am buget de 700-750lei. Doresc sa fie mai bun decat configuratia actuala [ 4gb ram, 256mb video integrata, Pentinum D 3ghz. Mersi anticipat

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Refurbished la 700 mil nu cred ca poți găsi de calitate happy
https://altex.ro/......80d-linux/

Uite aici dacă vrei. E bun pentru un low-budget. Mai trebuie sa bagi doar vreo aprox 70 lei in plus. Dar știi ca nu ți-a umblat nimeni prin pc și ca are garanție

Mult succes! Funda?; x