| GeorgeRdp7 a întrebat:

De cateva zile am probleme cu calculatorul, gen cand vreau sa-l deschid se restarteaza singur si apoi il pot folosi, cand vreau sa intru pe o partitie nu ma lasa si-mi cere sa o formatez, plus ca se misca extrem de incet desi l-am scanat de virusi, l-am curatat etc.

Aveti vreo idee de ce se intampla asta?

Multumesc anticipat happy

3 răspunsuri:

Incearca sa ii reinstalezi windowsul! sau sistemul de operare...

| TupacShakur a răspuns (pentru AppleTime):

Parca windowsul nu ar fi un sistem de operare

Cand am zis sistem de operare m-am mai referit si la distributiile linux... Poate omu nu are numai "windows"