| S1LVA a întrebat:

Salutare TPU.
De curând am cumpărat o boxă dintr-un magazin și am vrut s-o probez, dar ea pornește o pot conecta la telefon și restul, dar când vreau să o dau mai tare de la 20 se oprește (și de fapt ar trebui să ducă până la 30).
Aveți vreo rezolvare?
Boxa este Lige-A82-DT

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intra in protectie. Asta se intampla cand bateria nu este incarcata complet.

| S1LVA explică (pentru darrio2007):

Și dacă o încarc complet își revine?

| darrio2007 a răspuns (pentru S1LVA):

Da, pana incepe iar sa se descarce pana la un anumit nivel.

| Frank51 a răspuns:

Garanție.

| dinaprilie a răspuns:

Poaibil sa intre in modul de protectie. Da volumul la maxim la boxa si apoi regleaza volumul treptat la telefon si vezi pana unde duce. Ala e maxim.

| S1LVA explică (pentru dinaprilie):

Și nu o pot scoate din acest mod de siguranță?

| 4DR14N a răspuns:

A intrat în modul de protecție din cauza bateriei incomplet încărcate, încearcă să încarci bateria full și după să urmezi sfatul celui de la primul comentariu (am avut aceeași problema și am făcut același lucru, dar poate mai sunt și alte metode)