| MikiMIHAI1324 a întrebat:

Salutare TPU, dețin un laptop Lenovo G510, acesta inițial vine cu un SSHD, dar eu am trecut de la SSHD la SSD și m-am gândit să modific cititorul de DVD/CD în alt spațiu de stocare (prin metoda Caddy) am două modele de Caddy-uri, sunt funcționale, led-ul respectiv albastru funcționează dar efectiv nici în Bios și nici în Windows stocarea nu este recunoscută / citită, am și eu nevoie de o sugestie sau de niște ajutor sad

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Rezolvarea o gasesti aici: https://www.youtube.com/watch?v=DzTZWsH_hSQ