| Serban_Luca_1999 a întrebat:

Eu am un q6600, 4gb se ram ddr2 si o placa video 9500gt 512mb si nu am probleme cu sursa si vreau sa-mi cumpar o noua placa video numita Gtx 750 TI msi si nu stiu daca imi duce sursa pe care o am acum ..Intrebarea este cum aflu ce sursa am sau daca procesorul este mai mare ca placa video la necesitatile sursei si nu am nevoie de una noua

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Si vrei sa ghicim noi ce sursa ai? Nu v-ati mai trezit, a trecut revelionul!

| Serban_Luca_1999 explică (pentru K0sti):

Mai intai trezeste-te tu, eu am zis cum pot afla ce sursa am nu ce sursa am

| K0sti a răspuns (pentru Serban_Luca_1999):

Si nu am probleme cu sursa si vreau sa-mi cumpar o noua placa video numita Gtx 750 TI msi si nu stiu daca imi duce sursa pe care o am acum...

Orice sursa are o eticheta, cu toate datele, trebuie doar sa citesti...greu!