| samynța a întrebat:

Eu detin un Samsung galaxy 3s de cam 3 ani. Si incepe sa faca multe probleme. Scriu de pe el acum si imi e foarte greu sa ma "misc".Si asa, cand il incarc, de exemplu acu, imi bipuie si ma freaca la cap ceva cu andocarea. Dar adevarata problema e camera principala. Nu merge deloc. Pe nicio aplicatie. Merge doar camera secundara, adica cea frontala. Si merge doar pe retrica si snapchat
...e foarte rau. De 3 luni face asa. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| AdyBoy a răspuns:

Ceau! Iti propun sa faci o resetare la volorile implicite din fabrica. Dar prima oara conecteaza-te cu cablul de date la PC si copiaza pe calculator toate fisierele importante(muzica, poze, note etc) si cu aplicatia Super Backup : SMS & Contacts ( Super Backup : SMS & Contacts ) fa un backup la smsuri, contacte, aplicatii.

Atentie! reinstaland toate aplicatiile care le-ai avut inainte de reset s-ar putea sa revina problema. deci mai bine descarca incet una cate una si vezi cum reactioneaza telefonul.

Succes!

2 răspunsuri:
| samynța explică:

S3...chiar s3 am scris dar am observat acum ce face tastatura telefonului meu ""

| samynța explică:

In ghilimele trebuia pus destept.wtf.