| Alexuuu21213 a întrebat:

Eu sunt la RDS RCS si am auzit ca a aparut Megamax. Eu l.am cautat si nu l-am gasit. Nu vreau sa.l vad pe calculator; canalul a aparut de curand pe RDS. De ce nu il am?

1 răspuns:
| SilviaDulcik a răspuns:

Daca nu ma insel, acel mare "Megamax", canal de aur sau cum ii se spune (nu inteleg cine ar vrea sa dea bani in plus pentru el, in fine) este un canal care trebuie platit separat. Sa dai bani in plus pentru un lucru ce nu ai nevoie. Asta in cazul in care cele spuse de tine sunt adevarate.