| ncristian7805 a întrebat:

imi explicati si mie ce inseamna,, burn to disk" inseamna cumva sa le mut pentru totdeauna pe CD?

Răspuns Câştigător
| MrLucas a răspuns:

Inseamna a inscriptiona pe cd, mentionez ca e definitiva.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Inseamna inscriptionarea unor fisiere pe cd. Depinde de tine daca le copii sau le muti acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,sa le scrii pe CD. Burn inseamna „arde" adica laserul unitatii optice scrie pe CD ce ai tu de copiat in CD.Si da, ramane permanent in CD.

| Gunoi a răspuns:

Burn to disk -inscripţionarea pe cd. Odată făcute fişierele tale rămân pe cd

| Scripcaru_Valeria_1996 a răspuns:

Inscripţionarea pe cd