| printzu10 a întrebat:

Salutare TPU
Imi merge internetul foarte greu desi platesc 130 Mb/s.Descarc doar cu 600-700 kb/s.Precizez ca am Telecom Italia,
Poate imi da cineva vreun sfat.vecinul meu de casa are net mai prost ca mine(de firma vorbesc)...plateste mai putin ca mine si descarca mult mai bine ca mine crying((
Daca stie cineva care e problema mersi anticipat si dau funda!

Răspuns Câştigător
| MgdDroopy a răspuns:

Conteaza foarte mult si de pe ce siteuri tragi. Nu doar viteza ta de net.
Fa o reclamatie la firma. poate platesti ceva si ofera altceva