| Coldea_Emi_2001 a întrebat:

Îmi puteți spune, vă rog, de unde pot face rost de piese electrice, electrocasnice sau it vechi sau stricate?

3 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

La o firma de casare/reciclare, nu, nu stiu nici una, iar in IT poti sa mai gasesti firme de mana a doua

Bula
| Bula a răspuns:

Cel mai repede la ateliere de service.
Ei au deseori problema chiar cu "vechiturile" si componentele defecte, fiindca le ocupa loc si trebuie sa le transporte la un centru de reciclare, in general transportul fiind mai costisitor decat banii primiti pentru ele.