| Andrew2394787512 a întrebat:

mi am achizitionat un pc pe piese la am asamblat si era totul in ordine dar dupa care am dintr o data a inceput sa imi faca figuri. o zi asa doua zile si apoi mi am restartat windowsul care de asemenea nu se misca extraordinar am facut si update de bios dar fara rezultat. mi am descarcat speccy si am realizat ca procesorul cand nu il folosesc la jocuri sre 30-31 de grade asta in conditiile in care inainte aveam si sub 25 de grade. este vorba despre un ryzen 3 1200, o placa de baza asrock a320m-hdv un hdd Toshiba p3000 de 1 tera, 4 gb de ram. va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| Bogdann1107 a răspuns:

Placa video ai? Daca da reinstaleazo aia face probleme de fel si se misca tot in frame!
Bafta

| Andrew2394787512 explică (pentru Bogdann1107):

Am un rx 550 de 2 gb si i am dat update ieri. sa sterg tot si sa instalez iar?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Hardurile Toshiba sunt foarte proaste

| Andrew2394787512 explică (pentru RAY):

Sa inteleg ca este doar vina hdd-ului? can mie imi scrie pe speccy la toate capitolele "good"

| xSega a răspuns:

Cum vrei sa te ajutam daca nu ne spui ce "figuri" face?

| Andrew2394787512 explică (pentru xSega):

Are lag in windows