| lovemyname a întrebat:

Mi-am cumparat vineri un LG Optimus L9 de la Orange,si i-am pus folie pe fata, astazi l-am scapat pe jos si mi sa zgariat folie, oare mi sa zgariat si ecranul telefonului?

6 răspunsuri:
| iusy98 a răspuns:

Nu,s-a zgariat numai folia.

| AlexBpm a răspuns:

Nu cred ca ecranul a fost afectat

| alinox123 a răspuns:

Bine inteles ca nu. acum depinde cat de tare este zgariata si folia pentru ca este posibil datorita unui obiect foarte ascutit sa se fi zgariat si ecranul, si acea folie pentru asta este, pentru a proteja ecranul de zgarieturi, praf, ca sa fii mai sigur iti cumperi o alta folie si o inlocuiesti, nu costa mult. sau poti lasa folia actuala, cum preferi

| lovemyname explică (pentru alinox123):

L-am scapat din pat pe parchet pe fata... oare sa zgariat si ecranul?

| alinox123 a răspuns (pentru lovemyname):

Daca l-ai scapat de pe pat pe parchet, doar folia sa zgariat

| Walle2002 a răspuns:

Depinde de cat de mare e zgarietura si adanca