| Kreisegger a întrebat:

Mi-am facut un canal pe youtube pentru a face bani din videouri am facut tot ce are legatura cu bani(generator de bani) Dar nu stiu ce sa postez sa fac vizualizari iar vizualizarile se transforma in bani(ma rog)

Spuneti-mi voi ce sa postez ce cauta lumea in ziua de azi CE SA POSTEZ?

3 răspunsuri:
| Emankonovici a răspuns:

Lumea cauta ceva original, fara sa copiezi.O sa-ti fie greu de la 0 crede-ma, posteaza.Ca un sfat apuca-te de facut gaming.Filmeaza gaming, cauta pe cineva sa te promoveze.O sa-ti fie greu.Pace

| Kreisegger explică (pentru Emankonovici):

Eu m-am gandit la vineuri

| Mierla_Iuliana_1985 a răspuns:

In primul episod poti sa te prezinti(daca esti vlogger) dar daca esti gamer (poti sa fac un episodu cu un joc cautat si sa spui lucruri despre tine)! Eu masi face vloggar pentru ca daca te uiti la Tequila are 580.000 de abonati si face 600 de lei pe luna! SI NEAPARAT LA SFARSIT SA SPUI SA LASE INTREBARI SI PROVOCARI PENTRU CA PENTRU URMATORUL EPISOD SA FACI iNTREBARI SI PROVOCARI! Acesta este sfatul meu! Noroc cu canalul! Si inca ceva daca esti gamer fa jocuri horror copiilor le place sa vada cand te sperii si poti sa iti pui si fata ca sa rade putin de tine asa ei vad ca esti bun si te vor urmarii! NOROC!