| Sam123 a întrebat:

Mi-am luat un XBOX 360 nou cu 500GB memorie. Am un televizor de apr. 82cm diagonala. Am cablul AV pe care l-am conectat la Xbox si acele trei(rosu,alb,galben)le-am conectat la TV. Am conectat si celalalt cablu la priza am pornit XBOX-ul dar nu merge. Eu am un TV Tehnical din Franta si are mai multe surse(SCART,HDMI, SIDE TV etc.) Un prieten mi-a spus sa conectez un cablu HDMI si la TV si la consola. Ce ar trebui sa fac ca sa mearga?

7 răspunsuri:
| lmsps123 a răspuns:

Incearca sa folosesti HDMI.

| Eduard619 a răspuns:

Clar incearca cu HDMi e mult mai simplu de conectat plus ca ai calitate mai buna.

| Sam123 explică:

Si ar trebui sa cumpar acest cablu HDMI. Si daca da care model?

| Sam123 explică (pentru Eduard619):

Ar trebui sa cumpar acest cablu HDMI. Si daca da care model?

| Eduard619 a răspuns (pentru Sam123):

Fa o poza la mufa de la xbox da pe privat si iti spunwinking

| LePotato a răspuns (pentru Sam123):

Cumpara orice cablu HDMI

http://www.pcgarage.ro/......18m-negru/

| Sam123 explică (pentru Eduard619):

Da id skype!