| anonim_4396 a întrebat:

Mi-as cumpara un telefon nou, m-am gandit la un Samsung Galaxy A5 2016, pare foarte bun dar sunt doua versiuni : unul cu procesor exynos si altul cu snapdragon. Am auzit ca cel exynos este mai bun dar nu stiu ce sa zic. Intrebarea mea este care sa-l cumpar si de ce? M-am gandit si la alt telefon gen oneplus 2 dar este mai scump si nu sunt fan al design-ului lor.

3 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Daca vrei Android ia-ti LG Nexus 5x, daca vrei ios ia-ti iphone 5s.

| anonim_4396 explică (pentru Mihai1810):

Fain LG Nexus 5x dar e 2300 de lei...A5 2016 e doar 1300.

| Mihai1810 a răspuns (pentru anonim_4396):

Este si la 1400: http://www.emag.ro/......D1VPV3BBM/