| Manu1200 a întrebat:

Nu am adaugat nici odata fonduri in STEAM si vreau sa adaug 5 euro dar nu stiu ce date trebuie sa bag (de pe card visa) deoarece nu are multe explicatii m-am gandit sa va intreb pe voi.

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Nu e absolut nimic incredibil. Faci o plata ca oriunde altundeva. Totul dureaza in jur de 1 minut si trebuie sa completezi un set de date "de bun simt". Numele tau, o adresa si datele de pe card.

3 răspunsuri:
| Țoglă a răspuns:

Cel mai recomandabil este să-ți faci cont de Paypal unde să-ți atașezi cardul VISA.Așa nu va fi nevoie să introduci datele cardului pe tot felul de site-uri.

| MajicAro a răspuns:

Daca vrei te pot ajuta daca ma adaugi pe skype:alex.comanceanu74

| Nume0riginal a răspuns:

Frate... Ia 25 de lei si du-te la market si spui asa : Dați-mi un paysafe de 25... Mergi acasa bagi codul de pe ps si gata.